Zagłosuj na NEIFF - w Budżecie Obywatelskim Województwa Małopolskiego

Budżet Obywatelski Województwa Małopolskiego wspiera wartościowe projekty. Druga edycja New Earth International Film Festival została zakwalifikowana do etapu, w którym projekty poddane są pod głosowanie mieszkańców.

Jesteśmy w trakcie praca nad pierwszą edycją NEIFF, która wystartuje 15 października. Edycja z seansami filmów o tematyce ekologicznej (animacja, dokument, fabuła) oraz warsztaty dla dzieci i młodzieży, które będą dostępne za darmo to nie lada wyzwanie. Wspólnie z partnerami przygotowaliśmy wiele ciekawych wydarzeń, w których film, nauka, sztuki piękne, muzyka są orężem w dotarciu do wszystkich tych, którym dobro naszej planety jest bliskie. Od zmiany świadomości i podejmowanych przez przyszłe pokolenia decyzji zależy nasza przyszłość. By to zrozumieć musimy wszyscy zatrzymać się na chwilę i zastanowić nad tym co w tej przyszłości będzie dla nas ważne. Pomogą w tym nasi partnerzy: naukowcy, muzycy, artyści, pasjonaci i działacze organizacji pro ekologicznych. By nasze działania nie zakończyły się tylko na tygodniu festiwalowym i trwały cały rok potrzebne jest wsparcie BOWM. 

 

Dlatego prosimy Was o zagłosowanie na nasz projekt.

Jeśli jesteś z Krakowa i chcesz nasz projekt wesprzeć swoim głosem - wejdź na stronę BOWM
i zagłosuj na New Earth International Film Festival - kod KRK07

 

Głosowanie trwa od 10. września do 5. października. Jesteśmy pewni, że uzyskane wsparcie pozwoli w pełni realizować nasz projekt zgodnie z naszym mottem.

Patrz, myśl, działaj! Spraw by nasza planeta znów była doskonała!

 

dodaj komentarz